We gaan in Januari 2012 voor de 3de maal naar Thailand. We gaan de eerste 15 dagen Zuid Thailand doen en de laatste14 dagen rondreizen met een tot nu toe onbekende bestemming
maar wel in ieder geval richting Kog Chang
Dag 1 - Amsterdam-Bangkok
We vliegen van Amsterdam naar de Thaise hoofdstad Bangkok.
Dag 2 - Bangkok
Na aankomst in Bangkok blijven we de eerste twee nachten in de Thaise hoofdstad.
Dag 3 - Bangkok
Rondslenteren in Bangkok , lekker eten laten massaeren en dingen bezoeken die we nog niet gezien hebben. En natuurlijk weer ff naar Kohsanroad.
Dag 4 - Bangkok-Kanchanaburi
we gaan naar Ayutthaya, de oude hoofdstad van het Koninkrijk Siam. Eens was Ayutthaya één der machtigste steden van heel Azië. De plaats telde in zijn glorietijd zelfs meer inwoners dan Londen in diezelfde periode. De stad stond volgebouwd met tempels en paleizen en ook in deze tijd maakt de schoonheid en grandeur op elke bezoeker nog een grote indruk. Al snel zal het duidelijk zijn waarom de stad door UNESCO is uitgeroepen tot ‘World of Heritage’, want vele bezienswaardigheden zijn van onschatbare waarde. We zien hier de 3 pagoden en de Wat Sri Sanphet en de Wat Chaiwattanaram tempel met zijn ernaast gelegen ruïnecomplex. Via Suphanburi gaan we verder naar Kanchanaburi. In Kanchanaburi bezoeken we de beruchte `bridge on the River Kwai`. Deze beroemde brug is het symbool voor de trauma’s van de Birmaspoorlijn. Het ijzeren monument werd in de Tweede Wereldoorlog door krijgsgevangenen aangelegd. Aansluitend bezoeken we het indrukwekkende War Cemetery waar 6982 krijgsgevangenen begraven liggen. Overnachting in Kanchanaburi in Mida Resort.
Reisafstand ca. 260 km.
Dag 5 - Kanchanaburi-Cha Am
Vandaag staat er een bezoek aan Damnoen Saduak, de grootste drijvende markt van Thailand op het programma. Het is de populairste markt van de hele regio. Op het water peddelen mannen en vrouwen langs de huizen aan de waterkant om hun producten te verkopen. We gaan verder naar Petchburi waar we het Khao Wang Zomerpaleis bezoeken.
Reisafstand ca. 320 km.
Dag 6 - Cha Am-Chumphon
we brengen een bezoek aan het Maruekhathaiyawan Paleis, Daarna gaan we verder per bus naar Chumphon.
Reisafstand ca. 290 km.
Dag 7 - Chumphon-Koh Phangan
transfer naar de Lomphraya Pier waar we met een boot naar het schitterende eiland Koh Phangan gaan voor de volgende twee overnachtingen.
Reisafstand ca. 315 km.
Dag 8 - Koh Phangan
Een hele dag op het schitterende eiland. Het eiland heeft enkele prachtige stranden zoals Ban Tai Beach, het langste strand, gelegen aan de zuidwestkust van het eiland. Vanaf dit strand kun je Koh Samui zien liggen. In het zuidelijke deel van Ban Tai Beach ligt een pier, waar in de ochtend een vismarkt plaatsvindt. Ook bevinden zich hier enkele winkels en restaurants. Het brede zandstrand van Rin Beach ligt in het zuiden van Koh Phangan en behoort zeker tot een van de mooiste stranden van het eiland. Het is ingesloten door twee populaire stranden, Rin Nai Beach aan de westkant en Rin Nok aan de oostkant. De Thansadej waterval is een van de belangrijkste bezienswaardigheden op Koh Phangan.
Dag 9 - Koh Phangan-Koh Samui
we gaan met de ferry naar Samui. We willen de vele facetten van Koh Samui zullen ontdekken. Twee overnachtingen op Koh Samui.
Dag 10 - Koh Samui
Koh Nang Yaun, waar drie stranden samenkomen.Je waant je hier in het paradijs! . Een kijkje bij de Wat Phra Yai met de 12 m hoge gouden Big Buddha (het symbool van Koh Samui) Ook andere tempels op het eiland zijn een bezoekje zeer waard! Koh Samui staat bekend om het kweken van kokospalmen.
Dag 11 - Koh Samui-Khao Sok
we gaan weer naar het vasteland. De volgende bestemming is Khao Sok National Park voor twee overnachtingen. Onderweg brengen we een bezoek aan Surat Thani en maken we een boottocht over de Tapi Rivier.
Reisafstand ca. 60 km.
Dag 12- Khao Sok National Park
Een avontuurlijke en sportieve dag voor de boeg! Na het ontbijt maken we een kanotocht over één van de vele rivieren van dit natuurgebied. Een héél andere manier om van het regenwoud te genieten!
Dag 13 - Khao Sok-Surat Thani
Khao Sok National Park. In dit overweldigende regenwoud vinden we heldere riviertjes, zo’n 100 spectaculaire eilanden, mooie binnenmeren en een bijzonder rijke flora en fauna. Onder meer olifanten, tijgers, apen, everzwijnen en talloze vogelsoorten voelen zich in deze prachtige omgeving uitstekend thuis. Tegen de avond gaan we naar het treinstation van Surat Thani, hier nemen we de nachttrein naar Bangkok. Reisafstand Khao Sok-Surat Thani ca. 130 km. Reisafstand Surat Thani-Bangkok ca. 660 km.
Dag 14 - Bangkok
Na aankomst in Bangkok zoeken we een hotel om een dag om te genieten van deze indrukwekkende stad om morgen weer verder te reizen.
Dag 15 - 16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-26-27-28-29-30....
Wij gaan vanuit BK naar een van onze eerste doelen : Koh chang.
Vanaf Bangkok Airport kun je met de bus naar Koh Chang.
De reis duurt 5 - 6 uur , maar je kunt ook vliegen (De duur van de vlucht is ongeveer 50 minuten.)

Wij zien wel waar we uitkomen en welke richting we uitgaan. we zullen jullie weer op de hoogte houden via onze weblog.
Hier onze weblog: http://kriskrasthailand.reismee.nl/